Тиждень природничих наук
Звіт про проведення тижня природничих наук
(17.11.13. по 21.11.13.)
Сучасне життя потребує ініціативної особистості, здатної досягати в житті гуманістичних цілей, керуючись високими естетичними ідеалами.
Суспільство не може повноцінно функціонувати без активної людини, яка є його джерелом. Саме цим можна пояснити актуальність застосування позакласної роботи з предмету у навчальному процесі. Метою тижня є розширити знання учнів з природничих
наук, розвинути інтерес учнів до вив
чення природничих наук, розвивати світогляд учнів, виховувати любов до природи.
День 1. Природничі науки.
Під час проведення тижня природничих наук був проведений конкурс стіннівок на тему: «Природничі науки в житті людини», серед учнів 8 - 11 класів - 17.11. відповідальний вчителі Мельник О.П.. Найкращі стіннівки і плакати були відзначенні, учні були нагородженні грамотами і гарними оцінками. Серед учнів 7 класів були нагородженні: Плахотнюк Вікторія, Полубуткіна Ліна.
Серед учнів 9 класів: Гаврилюк Ольга, Любунь Діана. Серед учнів 10 класів: Власюк Юлія, Журавльова Анна. Учні мали можливість ознайомитися з висловами і афорізмами, з природничих наук.
День 2. Охорона природи.
19.11. учні мали можливість ознайомитися з основними проблемами, щодо охорони тваринного і рослинного світу України і Вінничини. Був проведенний конкурс кросвордів і ребусів.
День 3. Твоє здоров'я в твоїх руках
!
20.11. В цей день відбулася виставка плакатів.Учні ознайомилися з висловами і афорізмами про здоровий спосіб життя. В цей же день відбувся виступ агідбригади «Вітамінки» (учні 6 класів). Метою виступу агідбригади - залучати дітей до здорового способу життя. (Мазур Т.В.)
День 4. Рідний край.
21.11.Відбулася фотовиставка «Перлини Поділля», учні мали можливість побачити свій рідний край і його краєвиди.А ще прошла виставка малюнків на тему:»Природа рідного краю» серед учнів 5-6 класів, кращі роботи вчителі відмітили гарними оцінками.
День 5. Творчості.
22.11. Учні школи прослухали усний журнал «Сім чудес природи». Пройшла виставка тврчіх робіт учнів. Був проведенний Всеукраїнській конкурс «Колосок».

Дата: 2014-12-01 17:30:44