Педагогічна майстерня для вчителів І та ІІ категорії природничого циклу
Педагогічна майстерня для вчителів І і ІІ категорії природничого циклу

19 листопада 2014 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради» відбулася педагогічна майстерня для вчителів природничого циклу міста (спеціалістів І та ІІ категорії) на тему: «Засоби формування здоров'язберігаючих компетентностей на основі впровадження сучасних інформаційних технологій шляхом формування креативного мислення на уроках природничого циклу».

Педагогічна майстерня складалась з двох частин: теоретичної та практичної. У рамках теоретичної частини виступили директор школи Розторгуєва Галина Семенівна та методист міського методичного кабінету Департаменту освіти Вінницької міської ради Любчак Ірина Олександрівна.

З досвідом роботи учителів закладу щодо формування здоров'язберігаючих компетентностей на уроках присутніх познайомили голова МО вчителів природничого циклу Мельник Олена Петрівна та вчитель географії Ковальова Лариса Павлівна.

Результати дослідницької роботи над проектами презентували учениці 10-х класів Гончаренко Діана (проект «Застосування рослин у національній кухні свого регіону») та Стельмащук Аліна (дослідницька робота «Вплив моркви на стан здоров'я учнів»).

Досвідом використання ігрових форм роботи як засобу формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів на уроках природничого циклу з учителями поділилась Криворука Олена Володимирівна.

У ході практичної частини учителі стали учасниками інтерактивного заняття «Подорож країною здорового харчування», де побували в ролі учнів і на власному досвіді переконалися у корисності правильного та здорового харчування.

На завершення учасникам педагогічної майстерні було запропоновано перегляд позакласного заходу за участю агітбригади учнів 6-х класів «Вітамінки», який підготувала вчитель географії Мазур Тетяна Василівна.

Дата: 2014-12-02 14:41:36