Педагогічна майстерня для вчителів спеціалістів географії і економіки.
Педагогічна майстерня для вчителів спеціалістів географії і економіки

27 січня відбулася педагогічна майстерня для вчителів міста (спеціалістів) географії і економіки на базі закладу «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради», на тему:

«Інноваційні технології викладання на уроках географії і економіки»

Педагогічна майстерня складалась з двох частин: першої теоретичної і другої практичної. Теоретична частина: виступ директора школи Розторгуєвої Галини Семенівни і виступ методиста міського кабінету Любчак Ірини Олександрівни на тему: «Самоосвіта вчителя»; виступ керівника МО школи Мельник Олени Петрівни: «Інноваційні технології на уроках географії і економіки». Вчитель хімії і біології Олексієнко Вікторія Володимирівна показала можливості застосування інформаційних комп'ютерних технологій на уроках природничого циклу. Свій проект презентували учениці 10 класу Гончаренко Діана і Жук Анна на тему: Греція», учениці 11 класу Груба Ольга і Нагорняк Ірина презентували свою економічну казку.

Практичну частину розпочала вчитель хімії і природознавства Криворука Олена Володимирівна, яка ознайомила вчителів з розвивальною грою «Всезнаюча ромашка». Вчитель географії Мазур Тетяна Василівна показала, як можна застосовувати прийоми ситуативного моделювання з використанням карт на уроках географії. Технології інтерактивного навчання на уроках географії і економіки показала вчитель географії і економіки Ковальова Лариса Павлівна. Під час проведення практичної частини молоді вчителі самі побували в ролі учнів, розв'язували різноманітні інтерактивні вправи, знаходили шляхи розв'язання різноманітних завдань.

Були підведенні підсумки, вчителі висловлювали слова подяки, отримали задоволення і корисну інформацію, яку вони зможуть застосовувати у своєї педагогічній діяльності. Під час проведення педагогічної майстерні панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів.

Дата: 2015-02-04 14:55:21