"All You Need Is Love"
30.01.2015 на сцені актової зали нашої школи була представлена літературно-музична композиція "All You Need Is Love" присвячена творчості британської групи "The Beatles" для вчителів англійської мови закладів міста. Композиція була підготовлена учнями 10 - Б, 9 - Г та 9- В, 7 - В, 7- Г та 6 - В класів нашої школи, під керівництвом вчителя англійської мови Гріши М. В. Зі сцени пролунали хіти "The Beatles" як в оригінальному запису самих виконавців так і з уст учнів школи, вірші та біографічні факти, присвячені творчому шляху виконавців. Також в композиції були представлені інсценізації, майстерно виконані юними акторами та танцюристами. І все це супроводжувалось майстерною грою гітаристів-випускників закладу Моргунова Слави та Червінчука Влада.

Дата: 2015-02-10 14:31:50