Міський семінар-практикум вчителів трудового навчання

18 лютого відбувся семінар-практикум для вчителів міста (спеціалістів вищої категорії, керівників МО) з трудового навчання на базі закладу «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради», на тему:
«Збереження національних традицій
у сучасному рукоділлі»

Семінар-практикум складався з двох частин : науково-теоретичної лабораторії вчителя та практичної частини.

Науково-теоретична лабораторії вчителя: вступне слово методиста з навчальних дисциплін ММК Старченко Володимира Васильовича; з доповіддю «Зміст національно-патріотичного виховання особистості» виступила директор школи Розторгуєва Галина Семенівна; роботу вчителів кафедри трудового навчання презентувала вчитель трудового навчання керівник МО Самойленко Олена Михайлівна; у виступі «Збереження національної культури Поділля засобами впровадження народних ремесел на уроках трудового навчання» Глівінська Любов Федорівна, багато уваги приділила ткацтву, писанкарству та виготовленню народної іграшки; досвідом роботи на тему «Використання національно - культурних традицій у виховній роботі з предмету» поділилась вчитель трудового навчання Попик Ірина Миколаївна; презентацію народознавчої експозиції: «Від витоків до сьогодення» урочисто провели вчителі кафедри трудового навчання, рада президента та учні нашої школи.

Практичну частину розпочали вчителі кафедри: Самойленко Олена Михайлівна, Попик Ірина Миколаївна та Глівінська Любов Федорівна. Вчителі провели цікавий та змістовний майстер-клас. Розповіли про техніку виготовлення мака з атласних стрічок, та про символічне значення мака у християнському віровченні, вишивці та сучасному рукоділлі. Учасники семінару, отримавши чітку інструкційну картку, із задоволенням виконували роботу.

Під час проведення семінару-практикуму панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів.

Результатом роботи семінару стала чудова виставка-експромт, а задоволені та щирі усмішки учасників краще усяких слів відображають настрій та актуальність даного заходу.

Дата: 2015-03-10 14:37:09