Сучасні заклади освіти - 2015

Срібна медаль на Шостій Міжнародній виставці в Києві

"Сучасні заклади освіти - 2015"

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2015». Її організаторами є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ». Разом з учасниками з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови тут був представлений і наш заклад, який отримав перемогу - срібну медаль та диплом ІІ ступеня.

Таку почесну нагороду отримала робота «Створення ситуації успіху як інноваційна технологія роботи з обдарованими дітьми», авторами якої стали заступник директора з навчально-виховної роботи І.І. Керсова та вчитель початкових класів Л.В. Захарчук.

Вітаємо заклад із перемогою!

Дата: 2015-03-25 08:36:39