Курси підвищення кваліфікації вчителів історії

27 травня 2015 року вчителі історії нашого закладу зустрічали гостей - колег-істориків міста та області - слухачів курсів підвищення кваліфікації при Вінницькій академії неперервної освіти.

На заході були присутні методист з навчальних дисциплін ММК Маліцька Клавдія Петрівна та методист відділу методики викладання суспільних дисциплін ВАНО Савчук Надія Іллівна.

Із вступним словом до гостей звернулись директор Розторгуєва Галина Семенівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Кривцун Людмила Володимирівна, які ознайомили гостей із роботою закладу та презентували кафедру вчителів історії та правознавства.

В рамках заходу вчителями історії Чайкою Валентиною Василівною та Бабчук Інною Василівною було проведено відкриті уроки у 10-А та 8-Б класах.

Після обговорення вчителі - слухачі курсів мали змогу відвідати музей історії школи «Без минулого немає майбутнього» та ознайомитись із експонатами українознавчої експозиції «Від витоків до сьогодення», які презентували учениці 10-х класів Снісарчук Тетяна та Гончаренко Діана.

Результатом заходу став обмін досвідом між колегами-істориками, а всі учасники зустрічі отримали позитивні емоції від спілкування та співпраці.

Дата: 2015-06-18 12:29:17