Педагогічна рада
     19 листопада 2015 року у закладі відбулось засідання педагогічної ради на тему: «Можливості навчально-виховного та оздоровчого середовища школи для формування ключових компетентностей учнів», яке підготувала динамічна група вчителів у складі вчителя початкових класів Івасішиної І.Б., фізики та математики Ярової Н.В., англійської мови Божок Н.В., основ здоров'я Березюк Т.М. під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Кривцун Л.В.
     Педагогічна рада складалась з двох частин: теоретичного та практичного блоків.
  • Виступ заступника з навчально-виховної роботи Кривцун Л.В. «Критерії ефективності освітньої діяльності сучасного навчального закладу».
  • Виступ вчителя початкових класів Івасішиної І.Б. «Навчально-виховне середовище школи як потужний і дієвий чинник у формуванні компетентної особистості молодшого школяра».
  • Майстер-клас «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі» (вчитель фізики та математики Ярова Н.В.).
  • Ділова гра «Інтерактивний урок» (вчитель англійської мови Божок Н.В.).
  • Практикум «Як вберегти психічне та фізичне здоров'я учнів під час навчально-виховного процесу» (вчитель основ здоров'я Березюк Т.М.).
  • Рефлексія. Підведення підсумків педагогічної ради. Проект рішення педради.

Дата: 2015-12-21 09:59:42