"Віддай людині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом"

Уже 3 рік поспіль у нашому закладі проводиться благодійна акція "Сонячне проміння доброти". Перед новорічними святами уся наша школа приєдналася до акції,аби подарувати вихованцям будинку дитини "Малятко" справжню казку,тепло та любов. Був проведений благодійний концерт для учнів нашого закладу,де було зібрано 3600 грн. На які придбали:
-канцтовари (ножиці, клей ПВА, пензлики, фломастери,фарби, розмальовки, папір...);
-памперси;
- печиво
      Вдячності діток, директора та вихователів закладу не було меж.
     Емоції дітей,їхні посмішки та щасливі обличчя запам`ятаються надовго. Їхні оченята наповнені таким світлом,яке запалило серце кожного з нас.Ми з року в рік впевнюємося в тому,що ми їм потрібні, що вони чекають на кожного з нас,що ми можемо їм допомогти своїм милосердям та добротою.
     Пам`ятайте,що завдяки Вам дітки відчули нереальну любов та тепло. Дякуємо усім,хто долучився до акції. Не будьте байдужими. У кожного із Вас велике серце,яке повинно робити лише добрі справи.

Дата: 2016-01-26 13:26:06