Місячник англійської мови

В квітні 2016 року проходив місячник англійської мови. В нашому закладі вчителями англійської мови були проведені різноманітні заходи.

На протязі першого тижня вчителі організували виставку творчих робіт учнів, перегляд мультфільмів англійською мовою  для учнів 1-4 класів, вікторини  та конкурси в початковій школі «Funny breaks».

13.04.2016 р. Гріша М.В. давала відкритий урок в 8-в класі " Music in our life",Андрух Є.Г. - в 3-Г класі "Nature and weather"  для слухачів курсів підвищення кваліфікації ВАНО.

19.04.2016 р. пройшли  «Шекспірівські читання» для учнів 8-11 класів. Учні подивилися фільм про життя і творчість В Шекспіра та театралізовану постановку. Наприкінці учні прийняли участь у вікторині, де продемонстрували знання сонетів та відомих творів В.Шекспіра.

22.04.2016 р. в 5-Б класі був проведений конкурс «Spelling Bee», який провели учениці 10-А класу Паскар Настя і Король Вероніка. Учні п'ятого класу показали свої знання в англійській орфографії.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Міській етап обласного фестивалю, присвяченому творчості В.Шекспіра

18.04.2016 р. учні 9-11 класів приймали участь у міському етапі обласного фестивалю, присвяченому творчості В.Шекспіра, де посіли друге місце в номінації «Театралізована постановка». Вчителі англійської мови Долгіх З.Й., Гріша М.В., Сіленко Т.В. підготували сонет і уривок з трагедії «Ромео і Джульєта», який представили учні нашого закладу: Гончаренко Діана, Денисюк Ігор, Алєксєєв Всеволод, Ваняшина Ірина, Загребельна Катерина, Яворська Аліна, Круковська Єлизавета, Колесник Дарина, Стельмащук Аліна, Дзіс Карина.

Міський конкурс на кращого знавця англійської мови серед вихованців гуртка «Спілкуємось англійською»

21.04.2016 р. учні, які відвідують гурток «Спілкуємося англійською» взяли участь у конкурсі знавців англійської мови, де посіли друге місце. Призерів конкурсу підготувала Божок Н.В. Вітаємо переможців - команду у складі учнів 7-Б класу: Чубук Лізи, Ягурської Даші, Ткачука Едгара.

Дата: 2016-05-03 23:01:03