Педагогічна майстерня для вчителів трудового навчання

22 листопада 2016р. на базі закладу відбулась педагогічна майстерня для вчителів трудового навчання шкіл міста. Відкрила захід заступник директора з виховної роботи Кудина Н.В., яка акцентувала увагу гостей на актуальності розвитку творчої особистості учня засобами позакласної та виховної роботи.
Вчитель трудового навчання Самойленко О.М. презентувала досвід позакласної роботи з предмету. Було проведено конкурсну програму «Що переможе: жіноча ніжність чи чоловіча сила?», в якій взяли участь команди учнів 8-х класів.
До проведення педагогічної майстерні долучились переможці шкільного фестивалю української народної пісні «Люблю я пісню українську» - колективи учнів 11-А, 11-Б, 9-Б та 9-Г класів. Завершенням заходу стало дефіле учениць 8-Г та 9-х класів, в ході якого дівчата продемонстрували спідниці в українському народному та сучасному стилях, пошиті власноруч на уроках трудового навчання.

Дата: 2016-11-30 19:33:12