Підсумки тижня Соборності

Із 16.01.  по 27.01. 2017 року  у нашій школі відбувся тематичний тиждень «Україна - Соборна держава!». У рамках  тижня організовано різноманітні заходи патріотичного спрямування з метою формування ціннісного ставлення людини до суспільства і держави, а саме: флешмоби «Ланцюг Єднання заради миру» (для учнів 1-11 класів), виставка малюнків «Єдина і неподільна Україна» (1-5 класи), випуск стіннівок «Україна - єдина країна!» ( 6-8 класи), оформлення постерів «Велична і свята, моя ти Україно!»,  відбулася фотовиставка «Моя країна - Україна!»  (1-11 класи), у класах пройшли години спілкування «Єдина і неподільна Україна!». Міська бібліотека №5 провела виховний захід  до Дня Соборності для учнів 5-тих класів.

Президентом закладу, Долгановою Я., та лідерами учнівського самоврядування для учнів 2-4 класів організовано історичні п'ятихвилинки на тему «Історія України. Сучасне і минуле». Активних учасників нагороджено грамотами.

Учні закладу творчі та є справжніми патріота нашої держави!

Дата: 2017-01-26 22:18:57