Вечір-зустріч 2012
Вечір-зустріч випускників
«На хвилях шкільних спогадів»
4 лютого у закладі відбувся вечір-зустріч випускників «На хвилях шкільних спогадів». На щорічну зустріч завітали випускники багатьох років. Вечір пройшов у родинному колі, всі присутні могли поділитись спогадами про роки навчання, згадати своїх учителів. На зустріч були запрошені учителі, які не працюють на даний час в закладі, але  із задоволенням приходять на зустріч, щоб поспілкуватись зі своїми колишніми учнями. Завітали до стін рідної школи і випускники 1962 року, які   з  радістю  згадували роки свого навчання. Довго  випускники ходили коридорами своєї школи, згадували минуле, порівнювали навчання різних поколінь. Та всі дійшли одного висновку, що роки навчання в школі є найкращими в житті кожної людини.

Відеоматеріал

Дата: 2012-08-22 09:06:31