Міжнародна співпраця
 Наприкінці минулого навчального року у Вінниці проходив VII Ювілейний Міжнародний Фестиваль Народної Хореографії "Барвінкове Кружало". Ініціатором проведення фестивалю є відомий Вінницький колектив "Барвінок".

Цього року на фестиваль прибули представники з різних країн: Росії, Словаччини, Польщі, Грузії, Китаю та Ізраїлю. Звичайно, важко було б спілкуватися з іноземними гостями без допомоги перекладачів. Саме тому викладач іноземних мов нашого закладу Олександр Тарасов був запрошений супроводжувати танцювальний колектив "Джафра", який прилетів зі Святої Землі - Ізраїлю.

Близько двадцяти підлітків арабської національності разом зі своїми керівниками вперше завітали до Вінниці щоб показати свою майстерність народного танцю. Приїхав підтримати своїх учнів також і директор середньої школи містечка Ібіллін Сохель Хаж.

Пан Хаж мав ділову зустріч з начальником департаменту освіти Вінницької міської ради Володимиром Буняком. Освітяни вели розмову про подальшу співпрацю нашого міста з Ізраїлем.
 А вже влітку вчитель ЗШ №22 О. Тарасов був запрошений директором школи м. Ібіллін відвідати Ізраїль. І на початку липня він полетів до Святої Землі разом із колегою зі школи № 6 міста Вінниці Ярославом Лавренчуком.

Наші вчителі відвідали школи м. Ібіллін,  зустрілися зі своїми ізраїльськими колегами та поспілкувалися з дітьми. Також директор Сохель Хаж організував ділову зустріч для наших колег з інспектором освіти Камалем Шуфанієм. Протягом години вінницькі вчителі вели розмову про подальшу плідну співпрацю між школами нашого міста та ізраїльськими закладами.

Ізраїльська сторона позитивно налаштована на подальшу спільну взаємодію та зацікавлена у спільних проектах. Сподіваємось, що усі ідеї та задуми невдовзі стануть реальністю.

Дата: 2012-10-26 10:28:37