Мітинг-реквієм
"Ніхто не забутий,
ніщо не забуто!"

28 жовтня  Україна відзначала  День визволення  від німецько-фашистських загарбників. День, в який з особливими почуттями, зі словами подяки й визнання звертаємося до тих, хто в боях відстояв свободу, дарував мирне небо для нащадків.
       Аби вшанувати всіх, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний День визволення та виборював Перемогу в тилу,  в Парку Слави (Старе місто, вул.. Крива) 26 жовтня зібралися ветерани, представники Вінницької міської ради, учні нашого закладу та вчителі на урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!».
     Зі словами  вдячності  до ветеранів звернулися учні 5-В класу, які побажали їм здоров'я, довгих років життя та людської теплоти. Споминами про лихоліття війни поділився ветеран  ВВв Гончарук Іван Омелянович.  Учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Дата: 2012-11-08 12:26:55