Засідання школи резерву директорів ЗНЗ
Засідання школи
резерву директорів ЗНЗ
«Методичне забезпечення професійної компетентності педагогічних працівників»

30 жовтня 2012 року на базі нашого закладу  відбулося засідання школи резерву директорів ЗНЗ на тему "Методичне забезпечення професійної компетентності педагогічних працівників".
           Відкрила засідання завідуюча міського методичного кабінету Наталія Іванівна Москальчук, яка окреслила основні завдання роботи керівника навчального закладу.  Секретами успіху злагодженої роботи педагогічного колективу поділилась Галина Семенівна Розторгуєва, директор нашого закладу,  яка розповіла про традиції школи  та основні напрямки її роботи. Про систему методичної роботи з педагогами розповіла заступник директора з навчально- виховної роботи  Людмила Володимирівна Кривцун.
          В рамках практичної частини усі присутні мали змогу познайомитися із нетрадиційними формами роботи з педагогічними кадрами:
     відвідали засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів у формі педагогічного вернісажу (І.І.Керсова, заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня) ,
     інтерактивне засідання школи молодого вчителя та молодого класного керівника (Л.В. Кривцун, заступник директора з навчально-виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступеня, Н.В. Кудина, заступник директора з виховної роботи).
  Гостям семінару було запропоновано екскурсії  музеями історії школи «Без минулого немає майбутнього» та Літературного героя.  Підведення підсумків засідання відбулось у шкільному методичному кабінеті.

Дата: 2012-11-09 09:34:50