Семінар
    Семінар для молодих вчителів міста

06 лютого 2013 року на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради» відбулось засідання школи молодого вчителя,  керівником якої є Олійник Г.В. Саме вона налаштувала присутніх на гарну працю, познайомила з  роботою  школи молодого учителя в ІІ семестрі. Про «Педагогічне керівництво моральним вихованням та самовихованням школярів» молодим учителям розповіла заступник директора з виховної роботи Кудина Н.В., яка визначила основні завдання  роботи  з даного питання. Досвідом роботи класного керівника поділилась Гаврилюк О.Д., класний керівник   8-Г класу, яка є переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник - 2012 ». Учителі відвідали урок етики на тему «Що таке милосердя», який був проведений в 6-ому класі учителем  Самойленко О.М. Досвідом, як  правильно створювати «ситуації успіху», поділилась Максименко Н.В., керівник м/о кл. кер. 1-4 кл. Підсумком засідання було відвідування молодими учителями Музею Літературного героя, керівником якого є Мельник І.Р. та Каченюк А.Л.. Вони презентували екскурсію  «Музи не мовчали» ( робота журналістів у  роки ВВв).
Уранці, коли пробуджуєшся,
спитай себе: «Що я маю зробити?»
Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?»
    Піфагор

Дата: 2013-02-14 16:14:44