Презентація кафедри іноземних мов

ГРОМАДСЬКИЙ ОГЛЯД НАДБАНЬ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

23 жовтня 2013р. у нашому закладі відбувся громадський огляд надбань перспективного педагогічного досвіду кафедри іноземних мов на тему «Позакласна робота - невід'ємний складник навчально-виховного процесу».

Голова методичного об'єднання вчителів англійської мови школи Долгіх Зінаїда Йосипівна виступила з доповіддю про важливу роль позакласної роботи у навчально-виховному процесі.

Учасники зустрічі переглянули відеокалейдоскоп про позакласну роботу в школі, а учениця 11 класу Денисевич Єлизавета розповіла про поїздку учнів закладу на тижневий курс навчання до Великобританії. Гості відвідали шкільний музей «Без минулого немає майбутнього».

Вчителі міста прийняли активну участь у майстер-класі «Музичний фестиваль» і з захопленням прослухали виступи шкільного ансамблю та хору школи під керівництвом вчителя музичного мистецтва Денисевич Людмили Анатоліївни.

Учні 4-х класів показали лялькову виставу «Слоненя». Кульмінацією презентації кафедри стала вистава-мюзикл «Аліса в країні чудес».

Дата: 2013-11-12 13:49:05