Ювілей школи

24 жовтня в приміщенні актової зали Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбулось урочисте святкування ювілею школи - нашій школі виповнилось 75 років. На свято завітали почесні гості: заступник міського голови Балицька В.Є., директор департаменту освіти Буняк В.В., депутат Вінницької міської ради Вишневська В.О., директор інституту початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського Лазаренко Н.І.,    директор школи-ліцею №7 Сухомовський О.Г.; випускники школи: Жупанов О.Б. (депутат міської ради, заслужений лікар України, випускник 1972 року), Базелюк В.В. (депутат міської ради, приватний підприємець), Андржеєвський А.В. (інженер, ліквідатор аварії на ЧАЕС, випускник 1976 року), Тихоненко В.М. (інженер-конструктор у галузі ракетної техніки, рекордсмен світу з парашутного спорту, перший випуск школи 1950 року), учителі, які працювали та працюють у школі,  батьки та учні нашого закладу. Випускники змогли пригадати свої шкільні роки та переглянути фільм про сучасну  школу № 22. Учасники концерту, діти 1-11 класів, із задоволенням вітали школу-ювілярку з днем народження, адже кожен з нас - це частинка великої шкільної родини.

Що й казати, 75 років -  великий термін.

Літа спливають і уходять в небуття. Скільки перших і останніх дзвоників пролунало на подвір'ї нашої школи, скільки поколінь випускників вийшли у доросле життя по рушниковій стежці, що починається на її порозі, адже школа - єднає друзів.

Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь у будь-який час,

Вона вас не забуде ніколи,

Двері завжди відкриє для вас.

Дата: 2013-11-12 12:00:26