Концерт "А ми бажаєм Вам добра..."

23 жовтня в актовій залі школи відбувся концерт «А ми бажаєм Вам добра». На концерті були присутні учасники АТО, члени громадської організації «За нове життя», ЗМІ, учні, батьки та учителі закладу. Хореографічний ансамбль «Дивограй» подарував гостям веселий танок «Калинка», а учні 7-В класу затанцювали українського гопака, чим викликали велике захоплення. На концерті звучали пісні про школу та Україну у виконанні учнів 3-А класу (кл. кер. Максименко Н.В.), ансамблю учнів 5-их класів (кер. Кудина Н.В.) і шкільного хору (кер. Денисевич Л.А.). Та найбільше вразила всіх пісня «Мамо, не плач» у виконанні учня 9-В класу Швачича Костянтина. Діти подарували гостям символічні обереги та значки, які будуть нагадувати про зустріч у стінах школи. Після концерту учасники АТО були запрошені на чаювання з Радою Президента. Кожен учень зміг долучитись до зустрічі з бійцями. Учнями школи та їх батьками було принесено велику кількість домашньої випічки, яку ми передали всім пораненим, які ще знаходяться у Вінницькому військово-медичному центрі.

Дата: 2014-11-03 06:33:08