Розділи сайту
Новини
«Я в серці маю те, що не вмирає»
«Я в серці маю те, що не вмирає!»
 
«Я в серці маю те, що не вмирає» - саме ці слова української поетеси Лесі Українки стали назвою ілюстраційно-літературної виставки, яка відкрилась на базі музею літературного героя, що уже шостий рік поспіль діє у закладі під керівництвом вчителя зарубіжної літератури І.Р.Мельник. Цьогоріч експозиція присвячена видатним постатям української історії, які своє життя присвятили боротьбі за незалежність України. 
23 листопада 2016 року до дня Гідності і Свободи відбулась презентація виставкової експозиції, почесним гостем якої став майбутній медик, волонтер та учасник АТО студент Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова Роман Бенцак. Захід мав патріотичну мету, адже «саме на прикладі відомих особистостей молодь повинна навчатися любити Батьківщину та знати і поважати її історію», - переконана директор закладу Г.С.Розторгуєва. 
В рамках презентації гість заходу Роман Бенцак відвідав і експозицію шкільного музею «З Україною в серці», присвячену вшануванню подвигу героїв Революції Гідності та бійців АТО. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дата: 2016-12-06 18:27:01