Розділи сайту
Новини
Семінар для вихователів ГПД
"Творчий підхід
до організації роботи ГПД"
10 жовтня 2014 року у закладі "Загальноосвтіня школа І-ІІІ ступенів №22 Вінницької міської ради" відбувся семінар для вихователів ГПД "Творчий підхід до організації роботи ГПД".
Після зустрічі та реєстрації учасників семінару вступне слово мовила методист з навчальних дисциплін ММК Антонішина Ю. М., а зі школою І ступеня познайомила директор закладу Розторгуєва Г. С.
 
Презентувала роботу ГПД "Творчий підхід до організації роботи ГПД" заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня Керсова І. І.
 
З питанням "Виховання молодшого школяра засобами народної культури в умовах ГПД" виступила викладач Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Шевчук О. В.
 
Досвідом роботи обмінялась вчитель початкових класів Максименко Н. В.: "Технології та прийоми створення позитивних емоцій як засіб активізації пізнавальної діяльності молодших школярів".
 
Також був проведений майстер-клас (Створення оберегу) та вихователь ГПД Гайдібаді О. В. провела фрагмент години здоров'я "Подорож до острова Здоров'я".
 
Виховну годину "Пригоди у королівстві Краси та Здоров'я" презентували вчителі початкових класів Максименко Н. В. та Москвич В. А.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Дата: 2014-11-05 15:24:56