Розділи сайту
Пришкільний табір "Дивосвіт"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сьогодні 07.06.2017 р., у нашому таборі "Дивосвіт" відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття табірної зміни. "З Україною в серці" - саме за таким напрямом була організована святкова програма. Діти танцювали, співали, декламували поезію, перетворювалися в казкових героїв. Вихованцям табору "Дивосвіт" було весело та цікаво. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День Нептуна та Екології
8 червня у пришкільному таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День   Нептуна та Екології. Вихованці табору із самого ранку створювали одяг із вторинної сировини, який протягом дня презентували. Свято Нептуна - «Порятунок Русалоньки» було надзвичайно яскравими, енергійним та веселим. На захід завітали казкові герої, які викрали Русалоньку, а вихованцям потрібно було врятувати  доньку Нептуна та розвеселити своїми гарними номерами. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День Безпеки життєдіяльності 
9 червня у таборі «Дивосвіт»  відбувся тематичний День безпеки життєдіяльності. У гості до нас завітала патрульна поліція. Для вихованців табору на території закладу був проведений квест «Твоя безпека», де учні мали змогу проявити себе у різних ситуаціях, які можуть трапитися на вулиці міста та вдома. Організовано скриньку «Добрих слів», з метою обміну вражень про веселе літечко. У таборі «Дивосвіт» проводиться акція збору батарейок, кришечок, макулатури. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День Японії
12 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День Японії. Організовано тематичний показ костюмів, флешмоб, запускали повітряні змії, у загонах відбулося чаювання. Відвідали боулінг. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День Здоров'я та спорту
13 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День Здоров̛ я та спорту. Вихованці побували у розважальному центрі «Шок». Діти цікаво та енергійно провели час. Приїхавши з «Шоку» діти переглянули веселий мультик. Вихованці брали участь у «Веселих стартах» та інтелектуальній грі «Кругозір», всі діти нагороджені грамотами. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День Добра. День Навколо світу.
14 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День Добра. День «Літо навколо світу». Вихованці святкували Новий Рік  влітку, зустрічали Діда Мороза та Снігурочку, водили хороводи біля  ялинки. Також діти представляли художню культуру різних країн світу. Весело та цікаво провели день у таборі. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День розквіту талантів
15 червня у таборі відбувся тематичний День розквіту талантів. Всі вихованці мали змогу показати свої таланти. Організовано «Євробачення -2017». Активні учасники шоу нагороджені грамотами. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День розваг
16 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День Розваг.  Організовано веселу, інтелектуальну гру «Краса і Сила. Сила і Краса». Вихованці побували в аквапарку, де енергійно провели час.
 
 
 
 
 
 
 
 
 День капелюшка
19 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День Капелюшок. Вихованці загонів взяли активну участь у карнавалі «Чарівний капелюшок». Організовано караоке в «Дивосвіті» та флеш - моб «Веселковий світ». 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День англійської мови
20 червня  у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День англійської мови та Шерлока Холмса. Діти взяли активну участь у конкурсній програмі «Шерлок Холмс та Доктор Ватсон». Побували в планетарії, переглянули виставу «Білосніжка». Організували квест «Enqlish Forever». 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 День пародій
21 червня у таборі «Дивосвіт» відбувся тематичний День пародій. У цей день діти мали змогу побувати справжніми телевізійними зірками. 
На Сорочинському ярмарку вихованці пропонували свої послуги за фантастичні гроші «діснейчики».