2017-09-14 10:19:21 ANB.TOUR17@gmail.com
Турестична агенці ,ANBtour запрошує вас на екскурсії по Україні.
Доброго ранку турестична агенція ANBtour запрошує вас поринути у красу нашої Україні,у нас свій транспорт,ціни найдоступніші у місті,наша адреса вул.Соборна 41 тел.0969533474,0935157572
2017-09-14 09:28:26 батьки
Прохання
Доброго дня! Вчора відбулись батьківські збори,і є суспільна думка всіх батьків 5-тих класів яку виникла необхідність виразити. А саме стосовно нової вчительки математики Наконєчої Ярослави Василівни. Її поведінка ввела всіх в ступор. Вона поводила себе не коректно і абсолютно не педагогічно. І справа зовсім не в її малому досвіді роботи.Ярослава Василівна вела діалог на підвищених тонах, амбіційно розповідала, що двічі матеріал вона не повторює, що діти повинні чути її з першого разу. Ми намагались вести діалог і казали, що діти жаліються що не встигають записати матеріал який на дошці, на що ми почули відповідь, що це проблеми дітей. Що у вчителя є методика уроку і вона по ній цей урок проводить. Воно все так, але це не інститут і не армія, а діти перейшли щойно з молодшої школи. Є якісь поняття про людяність. Якщо вона з батьками поводить себе досить знахабніло ( а всі ми поважні люди і деякі займають певні посади) то можна уявити ставлення до дітей. Багато років знаємо адміністрацію школи тільки з позитивного боку, завжди ввічливі та уважні до проблем батьків та дітей. Тому дуже просимо прийняти міри до даної проблеми, та вирішити це питання в межах нашої школи. Впевнені у вашому профессіанолізмі та людяності. З повагою батьки.
2017-09-14 09:27:25
Прохання від батьків

Тема повідомлення

Зворотня адреса