Мелодія "Щедрик"

Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу✨ створюють сніг🌨️, ялинкові прикраси🎄, паперові сніжинки й дзвоники🔔, ошатні гірлянди🪄, мерехтливі ліхтарики, запах мандарин🍊, які нам добре знайомі з дитинства👪. Але не менш важливою частинкою всіх новорічно-різдвяних свят є вітальні листівки, подарунки🎁, віншувальні відеоролики📹, магічні колядки та щедрівки, які налаштовують нас на святковий лад🎄🎉. З нетерпінням чекали та активно готувалися до новорічно-різдвяних свят🎄 і учні нашого ліцею🏫. Ретельно вивчали диво-колядки та щедрівки🎤. Серед них найбільше дітям полюбилася всесвітньо відома українська щедрівка "Щедрик"💛💙, яку написав вінницький композитор М.Д. Леонтович на початку 20 століття🎹. Кожна дитина виконує цю пісню з великою любов'ю у серці❤️. Мелодія "Щедрика" об'єднала весь шкільний та педагогічний колектив👩‍❤️‍👨. Вона об'єднує весь світ🌈, демонструючи, що українська національна народна пісенна культура є живою💛, привабливою💙, неповторною та сучасною❤️.

Мелодія "Щедрик"
Твій 22 ❤️