Ветерани нашої школи

Є люди, які, мов одержимі, впродовж  усього свого життя працю й талант  присвячують  якійсь одній справі. Заради неї цураються  багатьох радощів і втіх, а то й жертвують особистим щастям, забувши спочинок і свята. До цієї  когорти  належать усі педагоги - ветерани - люди великого таланту й знань.

Протягом багатьох років  в школі № 22  працювали вчителі початкових класів: Ловцов Г. С., Іноземцева Є. М., Литвиненко, Глебова, Мрищук  та інші. Навчили премудростям різних наук, дали путівку в життя учням фахівці  різних предметів: Римкевич Галина Володимирівна (вчитель російської мови та літератури), Іноземцев Михайло  Андрійович (вчитель математики),  Москвичов Григорій Андрійович (вчитель історії), Литвицька Світлана Михайлівна (вчитель фізики), Збарська Неллі Олександрівна (вчитель англійської мови), Савицька Валентина Йосипівна, Кривда Любов Антонівна (вчитель математики), Редько Валентина Іванівна (вчитель географії), Гуменна Зінаїда Антонівна (вчитель математики), Вечірко Таміла Степанівна (вчитель історії та правознавства).

В школі  і сьогодні  працюють  учителі - ветерани, які свій педагогічний  талант продовжують   передавати  молодому поколінню - це:  вчителі англійської мови Долгіх Зінаїда Йосипівна та Зінець Марія Іванівна, вчителі  початкової школи Міхієнко Лариса Григорівна та Ящук Наталія Василівна.

Вас  завжди пам'ятають в школі цій.

Ваш вклад вчительський - незрівнянний.

За труд, за подвиг в будні і святкові дні -

від учнів всіх подяка Вам  і шана!