2024-04-02 19:40:22 kolenko.ilona@gmail.com,
Некомпетентна
Добрий день! Адміністрацію закладу прошу провести бесіду з шільною медсестрою на предмет неналежного виконання її обов'язків та перевірити наявність та справність приладів для вимірювання температури тіла. Я, мама учениці 5-го класу, протягом навчального року дитині доводилось двічі звертатись до шкільної медсестри з приводу поганого самопочуття (скарги на головний біль та озноб). В обох випадках дії медсестри були некомпетентними, а висловлювання неприйнятними. Вчора, 01.04.2024р. моя донька телефоном повідомила мене про погане самопочуття. Я негайно вирушила з роботи до школи, тим часом порадила дитині звернутись до медсестри, заміряти температуру та чекати мого приїзду. Медсестра начебто зміряла температуру, не озвучуючи показників, дійшла висновку, що мабуть, дитина не хоче сидіти на уроках чи "важко після канікул", відправила назад на уроки. Зі слів класного керівника, стало відомо, що наявний у школі термометр показує неправильні показники. По приїзду додому (близько 10 хв їзди), вдома виявилось, що у дитини 37,7 t., через 40 хв температура досягла позначки 39 t. Як мама, можу зробити висновки, що адміністрації школи та медсестрі абсолютно байдуже на стан здоров'я дітей на начхати на Постанови на Накази МОЗ. Окрім того, висловлювання медсестри - це повна нісенітниця та насмішки! Прошу вирішити питання з придбанням справного приладу для вимірювання температури. Про результати прошу повідомити особисто за вказаним вище номером. Якщо потрібна допомога, можу ініціювати звернення до Департаменту освіти та охорони здоров'я! Буду вдячна за небайдужість та свідому поведінку працівників КЗ ВЛ№22. З повагою, Ілона Сергіївна Вознюк, тел. 0978865752.
2024-04-02 16:44:05 kolenko.ilona@gmail.com,
Некомпетентна
2024-04-02 16:43:57 kolenko.ilona@gmail.com, тел. 0978865752 (Ілона Сергіївна)
Некомпетентна поведінка шкільної медичної сестри, неналежне виконання трудових обов'язків, несправні прилади для вимірювання температури тіла у школі.
2024-04-02 16:42:17 kolenko.ilona@gmail.com, тел. 0978865752 (Ілона Сергіївна)
2024-04-02 13:14:48 kolenko.ilona@gmail.com, тел. 0978865752 (Ілона Сергіївна)

Тема повідомлення

Зворотня адреса