Школа молодого вчителя

ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

Будь майстром, поетом,

художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина

не змогла б дістатися вершин майстерності

(В.О.Сухомлинський)

Саме під таким девізом вже понад 10 років у закладі функціонує Школа молодого вчителя. Ініціатором її створення стала директор закладу Галина Семенівна Розторгуєва. Очолює школу молодого вчителя заступник директора з навчально-виховної роботи Кривцун Людмила Володимирівна.

Школа молодого вчителя - це творче об'єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності. Протягом трьох років молоді спеціалісти відвідують навчальні заняття, уроки та заходи досвідчених учителів-наставників, беруть участь у методичній роботі.

Традиційно щороку у школі відбувається Декадник молодого спеціаліста «Ініціатива і творчість молодих», в рамках якого молоді педагоги проводять відкриті уроки, позакласні та виховні заходи, презентують свої методичні знахідки та власне хобі. Підсумок декадника проходить у формі «Презентації ШМВ», в ході якої вчителі мають змогу продемонструвати професійні навички та уміння, творчі здібності та таланти.

Школа молодого вчителя - це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів.